Zaujímavá investičná príležitosť. Investícia do Bitcoin (BTC)

BTC

Investícia do kryptomeny Bitcoin (BTC)sa javí ako veľmi dobrá investícia.

Od začiatku roka 2017 vstúpla hodnota až o 90%.V praxi to znamená, že pri investícii 1.000€ napríklad cez plus500 by v súčastnosti bolo na účte vďaka páke 1:10 10.000€. Za obdobie 5 mesiacov čistý zisk 9.000€! Momentálne je hodnota na úrovni 1.900 USD za jeden bitcoin. Očakáva sa v krátkom čase rast Bitcoin (BTC) až na 3000 USD.

Bitcoin stúpa kvôli vysokému dopytu v Číne napriek obmedzeniam výmenných operácií centrálnej banky krajiny. V roku 2016 dosiahol najlepšie výsledky s rastom viac než dvojnásobku hodnoty.

Niektorí odborníci hovoria, že ak sa bitcoin stáva stále cennejším, môže dokonca nahradiť aj zlato ako alternatívne aktívum, ktoré je tradične bezpečné útočisko pre investorov pred neistými finančnými trhmi. “Zlato šlo hore, ale nerástlo tak rýchlo ako Bitcoin,” konštatuje elektronický menový obchodník Brian Kelly pre NBC News.

Na Forexe je ešte mladá kryptomena ethereum, ktorej sa tiež darí dobre a zaznamenáva stabilný rast. Z počiatočnej hodnoty 60USD stúpla hodnota na aktuálnych 120USD.

Ako začať obchodovať s kryptomenami Bitcoin (BTC) a Ethereum?

Postup je veľmi jednoduchý. Otvoríte si bezplatne účet na platforme Plus500.

Jedná sa overeného spoľahlivého brokera s veľmi jednoduchým ovládaním v Slovenskom jazyku. Na začiatku si môžte zvoliť obchodovanie na DEMO účte kde Vám systém pridelí 20.000 USD.

Pre tých, ktorí majú radi reálne peniaze je dobré si otvoriť účet obchodovanie za skutočné peniaze. Po overení a zaslaní požadovaných dokumentov dostanete bonus 25€. Na kúpu Bitcoin (BTC) je potrebné vložiť na účet minimálne 450EUR.
Share Button